Haber

Feyza Altun, Dilan Polat’ın eski videosuna dikkat çekti: Soylu ile Polat ailesi arasında bir bağlantı olabilir mi?

Avukat Feyza Altun, kara para akladıkları, mal varlıklarına el konulduğu ve haklarında 4 ayrı soruşturma yürütüldüğü iddialarıyla Türkiye gündemine oturan Dilan ve Engin Polat hakkında yeni bir ayrıntıya dikkat çekti. Dilan Polat’ın eski görünümü bana Süleyman Soylu ile ilişkisi olabileceğini düşündürdü.

Dilan Polat ve Engin Polat, istedikleri için lüks hayatlarını en ince ayrıntısına kadar paylaşan ve sıklıkla gündeme gelen bir çiftti. Zamanla inanılmaz yükselişleri ve materyalist paylaşımlarıyla ön plana çıkmaya başlayınca işler kontrolden çıktı…

Kara para aklama, vergi kaçakçılığı gibi önemli iddialarla birçok kişi tarafından suçlanan Dilan Polat ve Engin Polat’ın şu anda diğer 4 suçtan soruşturması sürüyor.

Seyahat yasağı getirilen ve mal varlıklarına el konulan çift hakkında her gün yeni iddialar ortaya atılıyor, yeni şeyler öğrenmeye devam ediyoruz…

Soruşturmayı ilk günden beri takip eden ve Twitter (X) sohbet odalarında durumu uzun uzun anlatan Avukat Feyza Altun, geçtiğimiz saatlerde dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Altun, Dilan Polat’ın “Ülkenin bakanının yapacak işi yok, Süleyman Soylu sizin saçma işlerinizle ilgilenecek” diyerek çeşitli hareketlerle takipçilerini taklit ettiğini belirterek, “Benim işimi üç saatte hallettiler, alıyorlar” dedi. o kadar iyi bak ki! Her şeyi bakana yazamam.” ‘ diyerek görselini paylaştı.

?

Dilan Polat’ın arkadaşı olduğu iddia edilen AK Parti Avcılar Ar-Ge Komisyonu Başkanı Elif Laçin’in de katıldığı X yayınında Polat ailesinin, kendisi aracılığıyla Süleyman Soylu ile yalnızca bir kez görüştüklerini söylediğini hatırlattı. Dilan Polat’ın bu videosu nedeniyle Laçin’in söylediklerini ikna edici bulmadığını ima etti.?

Daha sonra Elif Laçin ile telefonda görüştüğünü söyleyen Feyza Altun, Laçin’in ifadesini kendisine paylaştı. Elif Laçin’in, Dilan Polat’ın bu görseli sosyal medyada insanları korkutmak amacıyla paylaştığını düşündüğünü belirtti.

?

Feyza Altun, Twitter’daki (X) bir kullanıcının mesajına yanıt verdi: “Buna sen de inandın değil mi?” Sorunun cevabını da kendisi verdi. “Eğer Elif Hanım tarafları tanıyan biri olarak bunun doğru olduğunu iddia ediyorsa bunu iletmem gerekiyor. Bunun böyle olmadığını ispatlayacak kişi Dilan Polat’tır. İzleyip göreceğiz.” dedi.

?

camliyaylahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu